DD36W4SA00LF
DD36W4SA00LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 36POS SOLDER CUP
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold-Palladium
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 36 (32 + 4 Power)
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal and Power (Not Included)
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 36W4
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 36POS SOLDER CUP, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold-Palladium, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 36 (32 + 4 Power), Number of Rows: 3, Contact Type: Signal and Power (Not Included), Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 36W4.
Інші пропозиції DD36W4SA00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD36W4SA00LF DD36W4SA00LF Виробник : Amphenol Commercial Products io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D 50 way shell Socket
товару немає в наявності
DD36W4SA00LF DD36W4SA00LF Виробник : Amphenol FCI io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D 50 way shell Socket