DD44M100E0
DD44M100E0 POSITRONIC
Виробник: POSITRONIC
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: NO
Kontaktüberzug: Hauchvergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Ausführung: Stecker
Steckverbindermontage: Panelmontage
usEccn: TBC
D-Sub-Steckverbinder: High-Density
Anzahl der Kontakte: 44Kontakt(e)
euEccn: TBC
D-Sub-Gehäusegröße: DB
Produktpalette: DD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Crimpanschluss
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: To Be Advised
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD44M100E0 Виробник : Positronic Industries Conn High Density D-Sub M 44 POS 1.14mm Crimp ST Cable Mount 44 Terminal 1 Port
на замовлення 49 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DD44M100E0 Виробник : Amphenol Positronic Description: CONN D-SUB HD PLUG 44POS CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A