DD50P064TXLF
DD50P064TXLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0064_1.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 50 Way Pin Solder Bucket, without Accessory
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD50P064TXLF DD50P064TXLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Features: Grounding Indents
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Part Status: Active
на замовлення 893 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DD50P064TXLF DD50P064TXLF Виробник : Amphenol Commercial Products io_dsub_brochure.pdf D-Sub Standard Connectors Solder bucket conn. 50 way Pin
на замовлення 190 шт:
Мінімальне замовлення: 2
DD50P064TXLF DD50P064TXLF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI c-dsub-0064_1.pdf D-Sub Cable Connector, Input Output Connectors, 50 Way Pin Solder Bucket, without Accessory
на замовлення 75 шт:
Мінімальне замовлення: 62
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
isCanonical: Y
Ausführung: Stecker
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DD
Produktpalette: FCI D
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötkelch
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 824 шт:
Мінімальне замовлення: 4
DD50P064TXLF Виробник : Burndy io_dsub_brochure.pdf Conn D-Sub M 50 POS 1.38mm Solder Bucket ST Cable Mount 50 Terminal 1 Port Tray
на замовлення 117 шт:
Мінімальне замовлення: 67
на замовлення 129 шт:
товару немає в наявності
DD50P064TXLF Виробник : Amphenol io_dsub_brochure.pdf CONN D-SUB PLUG 50POS SLDR CUP Група товару: Розніми D-SUB, SCSI, Centronics Од. вим: шт