DD50P565MTXLF
DD50P565MTXLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0065.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 50 Way Pin Right Angle + Metal bracket
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SLDR, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DD50P565MTXLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c-dsub-0066.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SLDR
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)