Продукція > ITT > DD50S0L2A190
DD50S0L2A190
DD50S0L2A190 ITT
dd-50s-0l2-a190_spec.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Subminiature SKT 50 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DD50S0L2A190
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD50S0L2A190 Виробник : ITT Cannon, LLC DD50S0L2A190_SPEC.pdf?PARTNO=DD50S0L2A190 Description: D-SUB STR 0L2 3.05MM HOLE