Продукція > ITT > DD50S0L4A191
DD50S0L4A191
DD50S0L4A191 ITT
dd-50s-0l4-a191_spec.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Subminiature SKT 50 POS 2.77mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DD50S0L4A191
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD50S0L4A191 Виробник : ITT Cannon, LLC DD50S0L4A191_SPEC.pdf?PARTNO=DD50S0L4A191 Description: D-SUB STR 0L4 3.05MM HOLE