DD50S364TLF Amphenol Communications Solutions-FCI
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 50 Way Socket Vertical, without Accessory
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DD50S364TLF | Виробник : Amphenol FCI |
D-Sub Standard Connectors DSUB SIG STB 50P SKT |
на замовлення 165 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DD50S364TLF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDRPackaging: Tray Connector Type: Receptacle, Female Sockets Contact Finish: Gold Current Rating (Amps): 5A per Contact Mounting Type: Through Hole Number of Positions: 50 Number of Rows: 3 Contact Type: Signal Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded) Termination: Solder Connector Style: D-Sub Contact Finish Thickness: FLASH Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) Part Status: Active |
на замовлення 197 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DD50S364TLF | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |