DD50S564TLF
DD50S564TLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0066.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 50 Way Socket Right Angle , without Accessory
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD50S564TLF DD50S564TLF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI c-dsub-0066.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 50 Way Socket Right Angle , without Accessory
на замовлення 75 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 211 шт:
на замовлення 54 шт:
Мінімальне замовлення: 35
DD50S564TLF DD50S564TLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)
на замовлення 681 шт:
DD50S564TLF Виробник : Burndy io_dsub_brochure.pdf Conn D-Subminiature SKT 50 POS 1.38mm Solder RA Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
на замовлення 425 шт:
Мінімальне замовлення: 49
на замовлення 75 шт:
Мінімальне замовлення: 45
на замовлення 9 шт: