DDL24W7P300H30LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8639-2306.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 24 (17 + 7 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 24 (17 + 7 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7, Part Status: Obsolete.