DDL24W7S300G30LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Features: Board Lock
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 24 (17 + 7 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 24 (17 + 7 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7, Part Status: Active.
Інші пропозиції DDL24W7S300G30LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DDL24W7S300G30LF DDL24W7S300G30LF Виробник : Amphenol Commercial Products io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors 24W7 SKT STRT SOLDER SHELL SIZE D 30A
товару немає в наявності
DDL24W7S300G30LF DDL24W7S300G30LF Виробник : Amphenol FCI io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors 24W7 SKT STRT SOLDER SHELL SIZE D 30A