DDM24W7P500N
DDM24W7P500N Amphenol FCI
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Mixed Contact Connectors DSUB DM POWER 24W7 P
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DSUB DM POWER 24W7 PIN, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 24 (17 + 7 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power (Not Included), Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
DDM24W7P500N Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: DSUB DM POWER 24W7 PIN
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 24 (17 + 7 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power (Not Included)
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)