Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > DDM50P500NSP67SP73
DDM50P500NSP67SP73 Amphenol ICC (FCI)
c01-8637-1761.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Backset Spacing: 0.370" (9.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Backset Spacing: 0.370" (9.40mm).