DDPL50P365GTXLF Amphenol ICC (FCI)
c-dsub-0067.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Features: Board Lock, Grounding Indents
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Board Side (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR, Features: Board Lock, Grounding Indents, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D).
Інші пропозиції DDPL50P365GTXLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DDPL50P365GTXLF DDPL50P365GTXLF Виробник : Amphenol FCI c-dsub-0067.pdf D-Sub Standard Connectors High Performance D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, machined contacts 50 Way Pin Straight spill