DDPO50S565MTLF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_standard_board_mount.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Mounting Brackets
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Copper Alloy, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Mounting Brackets, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Copper Alloy, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Backset Spacing: 0.409" (10.40mm), Primary Material: Metal.