DDSPT-75-1-5
DDSPT-75-1-5 Kilo International
DDSPT_PNB_fv3_2.png
Виробник: Kilo International
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Packaging: Bulk
Features: 4-40 Set Screw, Push to Turn
Color: Clear Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.250" (6.35mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Knurled, Straight
Height: 0.750" (19.05mm)
Indicator: Line on Skirt
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL, Packaging: Bulk, Features: 4-40 Set Screw, Push to Turn, Color: Clear Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.250" (6.35mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Knurled, Straight, Height: 0.750" (19.05mm), Indicator: Line on Skirt.
Інші пропозиції DDSPT-75-1-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DDSPT-75-1-5 DDSPT-75-1-5 Виробник : Kilo International ddspt_series.pdf Control Knob, One Set Screw/Round/Skirt Clear Line 19.05mm 28.27mm