Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XKX150JB4BC05F
DE11XKX150JB4BC05F
DE11XKX150JB4BC05F Murata Electronics
Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15PF 250V SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: Flame Retardant
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 15 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15PF 250V SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: Flame Retardant, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 15 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XKX150JB4BC05F DE11XKX150JB4BC05F Виробник : Murata Electronics c85e-522724.pdf Ceramic Disc Capacitors 15pF 250Vrms 5% L/S=10mm Bulk cut