Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XKX220JB4BC05F
DE11XKX220JB4BC05F
DE11XKX220JB4BC05F Murata Electronics
Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 22PF 250V SL RADIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=10mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XKX220JB4BC05F DE11XKX220JB4BC05F Виробник : Murata Electronics c85e-522724.pdf Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=10mm Bulk cut