Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XKX470JN4AC05F
DE11XKX470JN4AC05F
DE11XKX470JN4AC05F Murata Electronics
Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 250V SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: Flame Retardant
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 47 pF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 250V SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: Flame Retardant, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 47 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XKX470JN4AC05F DE11XKX470JN4AC05F Виробник : Murata Electronics Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf Description: CAP CER 47PF 250V SL RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: Flame Retardant
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 47 pF
на замовлення 277 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DE11XKX470JN4AC05F DE11XKX470JN4AC05F Виробник : Murata Electronics DE1_KX_C05F_E.pdf Safety Capacitors 47pF 250 VAC 5% SUGGESTED ALT DE11XRA470KN4AN01F