Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA100KJ4BN01F
DE11XRA100KJ4BN01F Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 10.0 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 250Vac ( r.m.s.) 10pF K tol.
Інші пропозиції DE11XRA100KJ4BN01F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA100KJ4BN01F DE11XRA100KJ4BN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E.pdf Safety Capacitors 10.0 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 250Vac ( r.m.s.) 10pF K tol