Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA150KJ4BH01F
DE11XRA150KJ4BH01F
DE11XRA150KJ4BH01F Murata Electronics
DE1_RA_H01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15PF 400V SL RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15PF 400V SL RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA150KJ4BH01F DE11XRA150KJ4BH01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_H01F_E.pdf Safety Capacitors 400Vac(r.m.s.) 15pF 10%