Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA150KN4AN01F
DE11XRA150KN4AN01F
DE11XRA150KN4AN01F Murata Electronics
DE1_RA_N01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15PF 250V SL RADIAL
на замовлення 686 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 10.0 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0 mm max thick SL (JIS) 250Vac ( r.m.s.) 15pF K tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA150KN4AN01F DE11XRA150KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E.pdf Description: CAP CER 15PF 250V SL RADIAL
на замовлення 600 шт:
DE11XRA150KN4AN01F DE11XRA150KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E-1960470.pdf Safety Capacitors 10.0 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0 mm max thick SL (JIS) 250Vac ( r.m.s.) 15pF K tol