Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA220KN4AQ01F
DE11XRA220KN4AQ01F
DE11XRA220KN4AQ01F Murata Electronics
DE1_RA_Q01F_E-1960409.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 10.0 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0 mm max thick SL (JIS) 500Vac ( r.m.s.) 22pF K tol
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 500V SL RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 500VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA220KN4AQ01F DE11XRA220KN4AQ01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_Q01F_E.pdf Description: CAP CER 22PF 500V SL RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 500VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF