Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA330KN4AP01F
DE11XRA330KN4AP01F
DE11XRA330KN4AP01F Murata Electronics
DE1_RA_P01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 33PF 300V SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 10.0 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 300Vac ( r.m.s.) 33pF K tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA330KN4AP01F DE11XRA330KN4AP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E.pdf Description: CAP CER 33PF 300V SL RADIAL
товару немає в наявності
DE11XRA330KN4AP01F DE11XRA330KN4AP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E-1960472.pdf Safety Capacitors 10.0 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 300Vac ( r.m.s.) 33pF K tol