Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA470KJ4BP01F
DE11XRA470KJ4BP01F
DE11XRA470KJ4BP01F Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 10.0 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 300Vac ( r.m.s.) 47pF K tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA470KJ4BP01F DE11XRA470KJ4BP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E-1960472.pdf Safety Capacitors 10.0 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 300Vac ( r.m.s.) 47pF K tol