Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA470KN4AH01F
DE11XRA470KN4AH01F
DE11XRA470KN4AH01F Murata Electronics
DE1_RA_H01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 400V SL RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 47 pF
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 400V SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 47 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA470KN4AH01F DE11XRA470KN4AH01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_H01F_E-3044310.pdf Safety Capacitors 400Vac(r.m.s.) 47pF 10%
на замовлення 592 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DE11XRA470KN4AH01F DE11XRA470KN4AH01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_H01F_E.pdf Description: CAP CER 47PF 400V SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 47 pF