Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA470KN4AN01F
DE11XRA470KN4AN01F
DE11XRA470KN4AN01F Murata Electronics
DE1_RA_N01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 250V SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 10x7x4mm 250Vac 47pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA470KN4AN01F DE11XRA470KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E.pdf Description: CAP CER 47PF 250V SL RADIAL
товару немає в наявності
DE11XRA470KN4AN01F DE11XRA470KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E-1115402.pdf Ceramic Disc Capacitors 10x7x4mm 250Vac 47pF