Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA470KN4AP01F
DE11XRA470KN4AP01F
DE11XRA470KN4AP01F Murata Electronics
DE1_RA_P01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 300V SL RADIAL
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 10x7x4mm 300Vac 47pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA470KN4AP01F DE11XRA470KN4AP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E-1115263.pdf Ceramic Disc Capacitors 10x7x4mm 300Vac 47pF
на замовлення 1684 шт:
DE11XRA470KN4AP01F DE11XRA470KN4AP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E.pdf Description: CAP CER 47PF 300V SL RADIAL