Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA680KN4AN01F
DE11XRA680KN4AN01F
DE11XRA680KN4AN01F Murata Electronics
DE1_RA_N01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 68PF 250V SL RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 68 pF
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 250V SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 68 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRA680KN4AN01F DE11XRA680KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E-1960470.pdf Safety Capacitors 10.0 1.0mm 8.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 250Vac ( r.m.s.) 68pF K tol
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
DE11XRA680KN4AN01F DE11XRA680KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_N01F_E.pdf Description: CAP CER 68PF 250V SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 68 pF