DE11XRB150KN4AR01F
DE11XRB150KN4AR01F Murata Power Solutions
de11xrb150kn4ar01f.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 15pF 760VAC/500VAC SL 10%( 6 X 6mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 236
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15PF 500VAC SL RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 500VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 15 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 308 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DE11XRB150KN4AR01F DE11XRB150KN4AR01F Виробник : Murata Electronics DE1_RB_R01F_E.pdf Description: CAP CER 15PF 500VAC SL RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 500VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 15 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 15 pF