Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRB220KJ4BR01F
DE11XRB220KJ4BR01F
DE11XRB220KJ4BR01F Murata Electronics
DE1_RB_R01F_E-1960403.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 500V SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 500VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 22 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRB220KJ4BR01F DE11XRB220KJ4BR01F Виробник : Murata Power Solutions de11xrb220kj4br01f.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 22pF 760VAC/500VAC SL 10% (6 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
DE11XRB220KJ4BR01F DE11XRB220KJ4BR01F Виробник : Murata Electronics DE1_RB_R01F_E.pdf Description: CAP CER 22PF 500V SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 500VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 22 pF