DE11XRB330KA4BR01F
DE11XRB330KA4BR01F Murata Power Solutions
de11xrb330ka4br01f.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 33pF 760VAC/500VAC SL 10%( 7 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
на замовлення 214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 199
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 500V SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 500VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRB330KA4BR01F DE11XRB330KA4BR01F Виробник : Murata Electronics DE1_RB_R01F_E.pdf Description: CAP CER 33PF 500V SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 500VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 33 pF