Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRB680KA4BR01F
DE11XRB680KA4BR01F
DE11XRB680KA4BR01F Murata Electronics
DE1_RB_R01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors
на замовлення 491 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 68pF 760VAC/500VAC SL 10%( 9 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRB680KA4BR01F DE11XRB680KA4BR01F Виробник : Murata Power Solutions de11xrb680ka4br01f.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y1 68pF 760VAC/500VAC SL 10%( 9 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DE11XRB680KA4BR01F DE11XRB680KA4BR01F Виробник : Murata Electronics DE1_RB_R01F_E.pdf Description: CAP CER 68PF 500V SL RADIAL