Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRB680KJ4BR01F
DE11XRB680KJ4BR01F
DE11XRB680KJ4BR01F Murata Electronics
DE1_RB_R01F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 68PF 500V SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 500VAC 68pF 10% Vert Crimp Short Ld.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRB680KJ4BR01F DE11XRB680KJ4BR01F Виробник : Murata Electronics DE1_RB_R01F_E-1272391.pdf Safety Capacitors 500VAC 68pF 10% Vert Crimp Short Ld