Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRB680KN4AR01F
DE11XRB680KN4AR01F
DE11XRB680KN4AR01F Murata Electronics
DE1_RB_R01F_E-1272391.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 500VAC 68pF 10% Vert Crimp Taping
на замовлення 906 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE11XRB680KN4AR01F DE11XRB680KN4AR01F Виробник : Murata Electronics DE1_RB_R01F_E.pdf Description: CAP CER 68PF 500VAC SL RADIAL
товару немає в наявності