DE1205-10
Код товару: 201772
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1205-10 DE1205-10 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; 4A; R: 25mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 4A
Resistance: 25mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating temperature: -40...85°C