DE1205-150
Код товару: 166489
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1205-150 DE1205-150 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 1A; R: 230mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Tolerance: ±20%
Inductance: 0.15mH
Body dimensions: 12x12x6mm
Resistance: 0.23Ω
Operating current: 1A