DE1205-22 Ferrocore
de1205-22-datasheet.pdf
Код товару: 127773
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Ferrocore
Номінал: 22 µH
Точність: ±20%
Характеристики: Силова, дротяна в броньовому феритовому осерді, 22uH, ±20%, Idc = 2.8А, Rdc = 0.36 Ohm, SMD: 12x12mm, h=6mm
Тип: DE1205
Габарити: 12,0х12,0мм, h = 6,0мм
Робочий струм, А: 2.8A
у наявності 257 шт:
227 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1205-22 DE1205-22 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 2.8A; R: 36mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 36mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating current: 2.8A
на замовлення 4284 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
З цим товаром купують
Флюс F-2000
24 Додати до обраних Обраний товар
Флюс F-2000
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Флюси для пайки
Категорія: Флюс
Опис: Не дає корозії і витоків у місці пайки, навіть без видалення залишків флюса.
Вага/Об’єм/К-сть: 20 g
Паста-гель
у наявності: 461 шт
397 шт - склад
17 шт - РАДІОМАГ-Київ
17 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: CviLux
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо на кабель 4 контакти, крок 1,25 мм, 1A
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 4
Крок контактів: 1,25 mm
Серія роз’єма: NX1251
Монтаж: на провід
169 шт - РАДІОМАГ-Київ
95 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 14
WH-2 (WF-02S, NS25-W2P) (вилка на плату)
Виробник: Ninigi
Опис: Вилка на плату із защіпкою, 2 контакти, крок 2,54мм, 3А, 250VAC
Вилка/гніздо: Вилка (штекер)
Крок контактів: 2,54 mm
Серія роз’єма: WH
Монтаж: на плату
58 шт - РАДІОМАГ-Київ
146 шт - РАДІОМАГ-Львів
152 шт - РАДІОМАГ-Харків
49 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
Контакти "мама" для BLD і BLS (NDR-T) (BLS-T) (BLD-T)
15 Додати до обраних Обраний товар
ndr-t-datashet.pdf
Виробник: Ninigi
Опис: Контакти "мама" під крок роз'єму 2,54мм на провід: 22-28AWG
Вилка/гніздо: Контакти / наконечники
Крок контактів: 2,54 mm
Серія роз’єма: Контакти для BLD і BLS
Монтаж: на провід
SS34
SS32-SS310.pdf
SS34
Виробник: YJ/Toshiba/Jingdao
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди Шотткі
Корпус: SMC (DO-214AB)
Зворотня напруга, Vrrm: 40 V
Прямий струм (per leg), If: 3 A
Падіння напруги, Vf: 0,5 V
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, Ifsm: 100 A