DE1205-330
DE1205-330 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 680mA; R: 510mΩ; ±20%; 12x12x6mm
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Tolerance: ±20%
Inductance: 0.33mH
Body dimensions: 12x12x6mm
Resistance: 0.51Ω
Operating current: 0.68A
на замовлення 696 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 680mA; R: 510mΩ; ±20%; 12x12x6mm, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...85°C, Tolerance: ±20%, Inductance: 0.33mH, Body dimensions: 12x12x6mm, Resistance: 0.51Ω, Operating current: 0.68A.