DE1205-470
Код товару: 165254
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1205-470 DE1205-470 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 580mA; R: 770mΩ; ±20%; 12x12x6mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.47mH
Resistance: 0.77Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating current: 0.58A