DE1205-68
DE1205-68 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 1.5A; R: 120mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...85°C
Tolerance: ±20%
Inductance: 68µH
Body dimensions: 12x12x6mm
Resistance: 0.12Ω
Operating current: 1.5A
на замовлення 2217 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 1.5A; R: 120mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...85°C, Tolerance: ±20%, Inductance: 68µH, Body dimensions: 12x12x6mm, Resistance: 0.12Ω, Operating current: 1.5A.