DE1207-100
Код товару: 34477
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DE1207-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-100 DE1207-100 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; 2.1A; R: 151mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Operating current: 2.1A
Resistance: 151mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C