DE1207-150 Ferrocore
de_Ferrocore.pdf
Виробник: Ferrocore
Дросель SMD дротяний, L = 150 мкГн, Розм = 12 х 12 х 8 мм, Точн., % = 20, Ic = 1,8 А, Rdc, мОм = 227, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12х12х8mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 74 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 1.8A; R: 227mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.15mH, Operating current: 1.8A, Resistance: 227mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.
Інші пропозиції DE1207-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-150 DE1207-150 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 1.8A; R: 227mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.15mH
Operating current: 1.8A
Resistance: 227mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C