DE1207-22
DE1207-22 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 4.7A; R: 36mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 36mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating current: 4.7A
на замовлення 1686 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 4.7A; R: 36mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Resistance: 36mΩ, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating current: 4.7A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-22 Виробник : Ferrocore de_Ferrocore.pdf Дросель SMD дротяний, L = 22 мкГн, Idc, А = 4,7, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 36, Габ. розм, мм = 12 х 12 х 8, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12х12х8mm Од. вим: шт