DE1207-220
DE1207-220 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; 1.45A; R: 338mΩ; ±20%; 12x12x8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.22mH
Operating current: 1.45A
Resistance: 338mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 414 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; 1.45A; R: 338mΩ; ±20%; 12x12x8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.22mH, Operating current: 1.45A, Resistance: 338mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-220 Виробник : Ferrocore de_Ferrocore.pdf Дросель SMD дротяний, L = 220 мкГн, Розм = 12 x 12 x 8 мм, Точн., % = 20, Ic = 1,45 А, Rdc, мОм = 338, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12х12х8mm Од. вим: шт