DE1207-27
DE1207-27 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 27uH; 4.2A; R: 41mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 27µH
Operating current: 4.2A
Resistance: 41mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 440 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 27uH; 4.2A; R: 41mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 27µH, Operating current: 4.2A, Resistance: 41mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.