DE1207-33
DE1207-33 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; 3.9A; R: 53mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 3.9A
Resistance: 53mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; 3.9A; R: 53mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 3.9A, Resistance: 53mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.