DE1207-330
Код товару: 219565
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Індуктивності SMD інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-330 DE1207-330 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 1.2A; R: 471mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.33mH
Operating current: 1.2A
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Resistance: 471mΩ
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 3482 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
З цим товаром купують
470uF 25V WB 10x16mm (WB1E477M10016PA259-Samwha) (електролітичний конденсатор)
1 Додати до обраних Обраний товар
pdf_wb_capacit_samwha.pdf
Виробник: Samwha
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 470 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: WB
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...105°C
Габарити: 10х16mm
81 шт - РАДІОМАГ-Київ
60 шт - РАДІОМАГ-Львів
75 шт - РАДІОМАГ-Харків
66 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Світлодіод 1206, зелений, KT-SMD1206-G Kento
5 Додати до обраних Обраний товар
KT-1206-G.pdf
Виробник: Kento
Колір: зелений
Лінза: безбарвна
Падіння напруги: 2,8...3 V
Сила світла: 800...900 mcd
Кут свічення: 120°
Довжина хвилі: 520 nm
390 шт - РАДІОМАГ-Київ
485 шт - РАДІОМАГ-Львів
354 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 10
Світлодіод 1206, червоний, KT-SMD1206-R Kento
Виробник: Kento
Колір: червоний
Лінза: безбарвна
Падіння напруги: 1,9...2,0 V
Сила світла: 250...280 mcd
Кут свічення: 140°
Довжина хвилі: 620...625 nm
121 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 8
91 Ohm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-91R-Hitano)
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 91 Ohm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4,0 mm; Dвив. = 0,76 mm
Тип: метало-оксидні мініатюрні
200 шт - РАДІОМАГ-Київ
48 шт - РАДІОМАГ-Львів
198 шт - РАДІОМАГ-Харків
200 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 7
MOC3023M (ON, DIP6)
MOC3023M (ON, DIP6)
Виробник: Fair
Мікросхеми > Оптрони (оптопари)
Корпус: DIP6-300
Тип: Оптосимістор
Uізол,kV: 7,5 kV
Iвх/Iвых,mA: 60/1000 mA
Uвых,V: 400 V
Роб.темп.,°С: -40…+85°C