DE1207-47
Код товару: 171075
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-47 DE1207-47 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 3.25A; R: 78mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 3.25A
Resistance: 78mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 55 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
DE1207-47 Виробник : Ferrocore de_Ferrocore.pdf Дросель SMD, L = 47 мкГн, Точн., % = 20, Ic = 3,25 А, Rdc, мОм = 78, Розм = 12 х 12 х 8 мм, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12х12х8mm Од. вим: шт