DE1207-560
Код товару: 128525
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-560 DE1207-560 Виробник : FERROCORE de.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 560uH; 950mA; R: 852mΩ; ±20%; 12x12x8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.56mH
Operating current: 0.95A
Resistance: 852mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C