DE1207-68
DE1207-68 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 2.6A; R: 120mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 2.6A
Resistance: 0.12Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 2191 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 2.6A; R: 120mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 2.6A, Resistance: 0.12Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.